Články Komentáře

Základní škola Ústí nad Labem, Karla IV. 1024/19, příspěvková organizace » Fotogalerie 2016-17

Velká školní olympiáda 2017

Zařazeno v: Fotogalerie 2016-17, Školní akce, Sport

Preventivní akce “Záchranář” – 8. třída

Preventivní akce “Záchranář” – 8. třída

6. 6. 2017 se žáci 8. třídy zúčastnili nácviku záchrany tonoucího. Tato zajímavá a úspěšná akce probíhala 2 hodiny v Městských lázních. Všichni, kteří byli přítomni, mají velkou pochvalu za aktivitu a kázeň . Mgr. H. Rücklová, třídní učitelka … Celý článek »

Zařazeno v: Fotogalerie 2016-17, Nezařazené, Školní akce, Sport, Život VIII.

Atletika se školkou

Zařazeno v: Fotogalerie 2016-17, Školní akce, Sport

Výlet 4.A a 4.B

Výlet 4.A a 4.B

Evropský týden mládeže “HODNOTA EVROPY” IV.A se 16.6.2017 zúčastnila Evropského týdnu mládeže v Severočeské knihovně. Hlavní náplní této akce – hravou formou dozvědět se více o společných evropských hodnotách. Celou návštěvu jsme si natočili, poté video žáci sestříhali a do 20.6.2017 měli možnost video poslat do soutěže. Protože žáci měli velmi malou časovou dotaci pro tvorbu/střih a úpravu videa, do soutěže jsme se nezapojili. Žáci si i tak dopoledně v knihovně užili a věříme, že to nebyla naše poslední návštěva.   … Celý článek »

Zařazeno v: Fotogalerie 2016-17, Školní akce, Život IV.A, Život IV.B

Den dětí v ŠD

Den dětí v ŠD

V pátek 2.6.2017 jsme na školní zahradě společně oslavili svátek našich dětí. Čekalo nás několik soutěží – např. běh s míčem, slalom s obručí, hod kroužků aj. Všechny disciplíny jsme zvládli a čekala nás nejen sladká odměna, ale také omalovánky. Odpoledne se nám moc líbilo.  … Celý článek »

Zařazeno v: Družina, Fotogalerie 2016-17, Školní akce

Výlety třídy Mgr. H. Rücklové

Výlety třídy Mgr. H. Rücklové

1. 2016 – V 7. třídě jsme šli na prohlídku hradu Střekov. Moc jsme si to všichni užili, byla sranda. Nakonec jsme se společně vyfotili – paní učitelka nám z fotky nechala udělat kalendáře jako vánoční dárek. Jedna je také na nástěnce ve třídě. Předposlední den školy jsme se vydali na výstavu do kina Hdraničář. Jmenovala se Dům módy. Byl pro nás připraven zajímavý program, plnili jsme různé úkoly. Nejvíc se nám líbilo vytváření oblečení budoucnosti … Celý článek »

Zařazeno v: Fotogalerie 2016-17, Školní akce, Život VIII.

Oslavy dne dětí na naší škole

Oslavy dne dětí na naší škole

Jak se žáci naší školy měli na den dětí? Podívejte se na fotky! … Celý článek »

Zařazeno v: Fotogalerie 2016-17, Školní akce, Sport

Společná svačina 8. třídy – bramborový salát

Zařazeno v: Fotogalerie 2016-17, Školní akce, Život VIII.

Úprava fotografií na tvořivé informatice

Úprava fotografií na tvořivé informatice

S žáky ze sedmých, osmých a devátých tříd se na předmětu Tvořivá informatika učíme pracovat v programu Gimp, který slouží na úpravu rastrových obrázků. Podívejte, co jsme se již naučili: Virtuální úklid krajnice:                                 Omládnutí zkaženého rajčete:                               Jak nechat dozrát rajčata v několik minutách:                         Úprava pokožky a virtuální makeup:                     Vodní pólo jinak:                         Projekt “Můj mutant”:                     … Celý článek »

Zařazeno v: Fotogalerie 2016-17, Školní akce, Život IX.A 2017, Život VII.A, Život VII.B, Život VIII.

Pozdrav z kol od 9. třídy podruhé!

Pozdrav z kol od 9. třídy podruhé!

Zdravíme všechny spolužáky a rodiče z cyklokurzu ve Starých Splavech. Počasí nám zatím přeje, užíváme si zde krásné přírody, přátelství, legrace a samozřejmě super výletů na kolech po okolí (Ralsko, Mimoň, …). Vaši deváťáci a Ondra Šaman z 8.tř. … Celý článek »

Zařazeno v: Fotogalerie 2016-17, Školní akce, Život IX.A 2017