Výukové programy Didakta zdarma

Naše škola nabízí pro všechny žáky přístup k výukovým programům Didakta, se kterými pracují žáci ve škole, i z domova.

• Zpřístupněny jsou programy, jejichž licenci škola zakoupila.
  • Doba funkčnosti PINu: v pracovních dnech od 15:00-23:59 SEČ; ve dnech pracovního volna, o státních svátcích a o prázdninách není doba funkčnosti omezena.
  • Podporované operační systémy – Windows 8, 10, 11, MacOS (11), Linux (vybrané distribuce).
  • DidaktaCZ Projektor sloužící pro přístup k programům z cloudu lze stáhnout z tohoto odkazu: https://www.silcom-multimedia.cz/podpora/?didakta=0#didakta-id0.
  • Škola, Uživatel ani Zákonný zástupce není oprávněn poskytnout PIN, licenci nebo sublicence k užívání programů třetím osobám.
  • Poskytovatel v rámci služeb spojených s touto smlouvou neposkytuje pro Uživatele a Zákonné zástupce jakoukoli živou technickou podporu na telefonních linkách společnosti a ani v jiných formách komunikace.
  • Rodiče nic neplatí
  • PIN získají žáci od svého třídního učitele