Registrace

Kroky nutné ke zprovoznění aplikace Žákovská pro rodiče:
Pro zpřístupnění aplikace Žákovská je nejprve nutné se zaregistrovat. K registraci do aplikace Žákovská můžete využít následující návod:
  1. V internetovém prohlížeči přistupte na adresu https://www.skolaonline.cz/Aktuality.aspx. Následně klikněte na odkaz Registrace žáků a zákonných zástupců..
  2. Pečlivě si přečtěte podmínky užívání aplikace Žákovská a v případě Vašeho souhlasu klikněte v dolní části stránky na tlačítko Souhlasím.
  3. Na nově zobrazené stránce budete vyzváni k zadání jména a příjmení osoby, pro kterou byl školou vygenerován PIN, dále uvedete PIN a opíšete kontrolní řetězec.
  4. Po správném zadání registračních údajů stiskněte tlačítko Ověření PINu. Pokud jste všechny údaje vyplnili správně, zobrazí se další stránka s registračními údaji. V případě, že bylo ověření dané osoby neúspěšné, např. došlo k překlepu, celou akci zopakujte. Jestliže neproběhlo potvrzení dané osoby ani poté, kontaktujte administrátora školy nebo náš hotline.
  5. Po úspěšném ověření si zvolte uživatelské jméno a heslo, se kterými se bude do aplikace Žákovská přihlašovat. Pokud Vámi zvolené uživatelské jméno v aplikaci již existuje, budete vyzváni k výběru jiného. Přihlašovací údaje je nutné si pečlivě zapamatovat, neboť je budete používat při každém dalším přihlašování do aplikace Žákovská.
     

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace pro chytré telefony a tablety umožňuje zejména sledovat aktuální rozvrh včetně suplování, přehled hodnocení, omlouvat absenci a komunikovat z vyučujícími

Aplikaci najdete ve všech obchodech aplikací.