Dobývání II.stupně ZŠ

Už tradičně jsme se sešli s žáky ZŠ Jitřní z Brné na společné akci v naší škole. Tentokrát jsme setkání uskutečnili už v podzimním termínu. Opět jsme se snažili předvést naši školu v jejím běžném životě tj. za normálního provozu. Patrony byli tentokrát žáci ze 7.B, kteří měli velmi náročný úkol, provádět všechny ,,páťáky“ po celé škole a být s nimi i během přestávek tak, aby mohli zodpovědět případné dotazy. Začátek byl ve velké tělocvičně, kde se rozdělili všichni do družstev a potom se vydali na cestu po odborných učebnách. To vše mělo probíhat v klidu a tichosti. Všechny velmi zaujala učebna fyziky, přírodopisu a třída s interaktivní tabulí. Po skončení putování po škole se všichni sešli v aule školy (malé tělocvičně), kde plnili drobné úkoly z rejstříku hravé atletiky. Žáci ze ZŠ Jitřní se potom vydali na venkovní exkurzi okolo školy a pochvalovali si velké hřiště, běžeckou dráhu a zahradu. Vše bylo zakončeno návštěvou ředitelny a besedou s panem ředitelem Mgr. Pavlem Ťupkem. Jsme rádi, že jste nás navštívili a těšíme se na další spolupráci s Vámi.