Třetí třída v ZOO Ústí nad Labem

Konečně po dlouhé době se naše třída vypravila do naší ústecké zoologické zahrady. Trochu nám připadalo, že zvířat zde už poněkud ubylo, ale i přesto se nám tu líbilo. Nejdelší dobu jsme strávili samozřejmě u pavilonu opic, které nám předvedly  své legrační kousky a v dětské zoo u malých koz, které jsme patřičně nakrmili jejich granulemi. Jejich mečení bylo opravdu vtipné a dlouho jsme se od nich nemohli odtrhnout. Zajímavá byla také terária a pavilon šelem.

Nechybělo ani dovádění na dětském hřišti a prolézačkách, ale čas ubíhal tak rychle, že jsme museli pomalu vyrazit zpět do školy. Tentokrát jsme šli přes Mariánský most na Střekov, který sice dobře známe, ale někteří po něm šli úplně poprvé. Výlet se povedl a odměnou nám byl nejen sladký nanuk, ale především společně strávené chvíle na konci školního roku.

Mgr. Jitka Mouchová