1. filmové studio TV Karlík zakončilo svou první sezónu.

Ve čtvrtek 16. 6. 2019 jsme zakončili náš první rok existence. Byl to dlouhý rok, kdy jsme se seznamovali s různými možnostmi natáčení. Vytvořili jsme své první zprávy “Fake news” , hráli si s animačním programem a dokonce vyrazili na velkou pražskou výstavu o animačním studiu Pixar. 

Tento rok jsme spíše nabírali zkušenosti pro rok další, kdy plánujeme propojit video a animaci. Poslední sezení jsme pojali spíše v uvolněném stylu s našimi vedoucími a pizzou. To nás inspirovalo k hlavnímu tématu příštího roku…. “ŠMAKUTÝŘI”

Tímto bychom rádi poděkovali panu Josefu Poslušnému a paní Ivě Hejdové, za pěkné čtvrteční odpoledne, plné filmu, zábavy a dobré nálady. 

TV Karlík (Áďa, Štěpa, Thu, Vojta, Natka…)

A protože jsme dobrá parta nezapomněli jsme na našeho nemocného člena a dobrého kamaráda Štěpána, který nám pak poslal malý pozdrav (my ho teda donutili).