Fotogalerie 2018 - 19,  Stalo se

Výlet na Komáří vížku- 7.B a 8.B

V úterý 18.6. se naše dvě třídy s p. uč. Sedleckou a p. uč. Poslušným vydaly na školní výlet na Komáří vížku. Vlakem jsme dojeli do Krupky – Bohosudova, zde nám p. učitelka rozdala soutěžní úkoly a odtud už pěkně pěšky po modré značce necelé 2km k lanovce. Lanovka byla pro některé až adrenalinovým zážitkem, každopádně jsme nadšeně chtěli jet rovnou i dolů 😊. Na Komáří vížce jsme si dali svačinku, koupili suvenýry a pak se vydali pěšky přírodou směr Chlumec. Po cestě jsme se vydováděli, fotili květiny i brouky, pozorovali krásné výhledy..až jsme po dalších 10 km došli do Chlumce, kde jsme jako odměnu dostali nanuky a dokoupili si pití. Počasí nám vyšlo luxusní a parta i zábava byla super, tak je nám nakonec jen líto spolužáků, kteří si tento výlet nechali ujít 😊.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výlet na Komáří vížku- 7.B a 8.B