Články Komentáře

Základní škola Ústí nad Labem, Karla IV. 1024/19, příspěvková organizace » I.A, školní akce 17/18 » První třídy navštívily Masarykovu nemocnici

První třídy navštívily Masarykovu nemocnici

Poslední březnový týden jsme s dětmi prvních tříd navštívily dětské oddělení Masarykovy nemocnice v rámci projektu“ Nebojme se nemocnice“.  Mnoho dětí ještě nebylo nikdy hospitalizováno, proto pro ně bylo velmi zajímavé povídání o tom, jak to v nemocnici chodí a co je zde čeká.  Měly možnost si vyzkoušet různé pomocníky, které používají lékaři, aby věděly, k čemu slouží a pochopily, že nemocnice není žádný „strašák“. Na konec si prohlédly dětské oddělení, velice moderně a útulně zařízené. Všem se nám návštěva líbila a pevně doufám, že někteří překonali strach z neznámého.

Autor:

Zařazeno v: I.A, školní akce 17/18

Komentáře nejsou povoleny.