Za kulturou s 9.třídami

dscn3542

dscn3542Ve čtvrtek 16.5. jsme se zase slavnostně naladili, společensky oblékli, vyhodili žvýkačky a zkulturnili svůj slovník, pro jednou zapomněli na své mobily…a tento rok již podruhé vyrazili do Severočeského divadla opery a baletu. Tentokrát na představení The Beatles, The Doors. Původně byla návštěva divadla plánována pro obě 9. třídy, ale protože někteří naši spolužáci ten samý den reprezentovali naši školu na Poháru rozhlasu, vzali jsme s sebou i několik žáků ze 7. třídy. Představení se nám moc líbilo, některé přímo nadchlo, pro někoho to bylo příjemně strávené dopoledne bez písemek a zkoušení, ale ve většině z nás zanechal tanec ústeckého baletního souboru   nezapomenutelné dojmy a především nesmrtelná hudba „Brouků“ v podání živé kapely Formani Memory nám v uších zněla ještě několik dní poté.