Tak nám to zase začalo …

1skden11_026

1skden11_0261.9. se opět po dvouměsíčních prázdninách otevřely dveře naší školy. Nadšení bylo nejvíce patrné u prvňáčků, kteří se svého prvního dne již nemohli dočkat. Jak je již zvykem, naše nejmenší doprovodili do školních lavic jejich rodiče a příbuzní. V I.A je přivítala třídní učitelka Mgr. Libuše Novotná a v I.B  třídní učitelka Mgr. Jarmila Koubová. Děti na uvítanou dostali drobné dárečky, které vyráběli starší žáci a školní pomůcky. Prvňáčky přivítal i ředitel školy Mgr. Pavel Ťupek. Žáci starších ročníků se především po prázdninách přivítali se svými kamarády a sdělovali si čerstvé zážitky z prázdnin. Přejeme našim prvňáčkům, aby jim jejich nadšení vydrželo co možná nejdéle a všem hodně studijních úspěchů.