Mikulášská nadílka na Karlovi

Mikulášská akce, pořádaná našimi deváťáky se stala skvělou tradicí naší školy a tento rok tomu nebylo jinak!

Včera se tým deváťáků převtělil do úlohy Mikuláše, čertů a andělů a vydal se do všech tříd naší školy. S sebou nesli balíčky plné dobrot, které rozdávali všem žákům. Avšak to nebylo tak jednoduché! Předtím, než jim dali balíček, tak požádali každou třídu o zazpívání básničky nebo písničky. Bylo úžasné vidět, jak se žáci s nadšením zapojovali a předváděli své pěvecké dovednosti. Atmosféra byla plná radosti, smíchu a šťastných tváří. Mikulášská akce nejenže přinesla radost a sladkosti, ale také posílila pouto mezi našimi žáky a vytvořila nezapomenutelný a radostný zážitek pro celou školu.

Jsme hrdí na naše deváťáky, kteří se svým úsilím a kreativitou udělali tento den tak výjimečným. Děkujeme všem žákům a učitelům za podporu a zapojení.