Knihovna 3.A

Navštívili jsme opět knihovnu v Ústí nad Labem. Žákům a žákyním byl hravou a bádavou formou ukázán chod knihovny. Interaktivní formou se seznámili s různými žánry a sami si vyzkoušeli formou hry to, jak najít jednotlivé knihy.

Obdrželi přihlášky a mohli si prohlédnout knihy dle vlastního výběru.

Den jsme zakončili oslavou narozenín.

Sami popsali aktivitu takto:

Bylo to tam hezké, hodně knížek. Líbily se mi knihy o koních. V knihovně mají hry. Líbila se mi kniha Hugo a Vánoce. Líbila se mi cesta zpět, šli jsme pěšky. Líbily se mi sedací pytle, herní počítače a knihy o pokémonech. Líbilo se mi, jak jsme si povídali a kniha o pokémonech. Líbilo se mi, že jsme si mohli číst. Líbilo se mi hledaní knih-hra a kniha SpongeBob. Bylo pěkné najít knihu, která měla 790 stran. Nejvíce se mi líbilo prostředí a kniha s tužkou. Četla jsme si knihu. Líbila se mi kniha Roblox.

Mgr. Jitka Plašilová, Kateřina Stejskalová