Střípky z rozloučení s 9. třídou

Loučení 9. třídy na základní škole je důležitým momentem v koloběhu školního vzdělávání. Žáci si připravili pro učitele a rodiče “rozlučku”, dostali poslední vysvědčení a uslyšeli poslední zvonění. Přestože nám budou chybět, je to přirozená součást jejich přechodu do nového dobrodružství. Učitelé i studenti společně prošli mnoha zkušenostmi, vytvořili vztahy a vzpomínky, které budou trvat navždy. Je čas se rozloučit, připomenout si krásné chvíle a vyjádřit vděčnost za jejich úsilí. Poslední zvonění oznamuje konec jedné etapy a začátek nového směru. Loučení je součástí přirozeného procesu, který přináší smíšené pocity radosti a smutku. Děkujeme deváťákům za jejich přínos a přejeme jim jen to nejlepší do budoucna.

(veškeré fotografie najdou žáci 9. tříd na sdíleném disku na Google disku do konce srpna 2023)