Pohár rozhlasu – 3.místo pro starší žáky

Dne 28. a 29.5. proběhla na Městském stadionu atletická soutěž Pohár rozhlasu.Mladší žáci a žákyně soutěžili v běhu na 60 a 1000m, ve skoku vysokém a dalekém, ve štafetovém běhu a v hodu míčkem. Děvčata vybojovala 9.místo a chlapci skončili desátí.
Starší žáci a žákyně závodili v běhu na 60 a 1 500m, ve skoku vysokém a dalekém, ve štafetovém běhu a ve vrhu koulí. Děvčata získala 8.místo a chlapci vybojovali bronzové medaile.

Reprezentovali nás:

• Mladší žákyně – Pavlína Matysová, Tereza Janurová, Nikola Nová, Nikola Morávková, Mai Tran Ngoc, Lucie Folaufová, Michaela Kolářová.
  • Mladší žáci – Miroslav Duna, David Hauptvogel, Lukáš Kasamas, Dominik Dědek, Václav Bednář, Michal Križan, Jan Šrettr, Zdeněk Bada, Munkhbat Byambasuren.
  • Starší žákyně – Venuše Jašeková, Jana Zahálková, Josefína Benešová, Nikola Janoušová, Monika Rutarová, Tereza Kovářová
  • Starší žáci – Lukáš Kremr, Petr Smrž, Marek Bičák, Martin Churáček, Pavel Růžička, Radek Křeček, Dominik Holub, Dominik Čechtický, Jiří Procházka, Tomáš Kraus

Organizace: Mgr. Jitka Brichtová
Mgr. Pavel Bednář