V sobotu 19.1.19 se několik odvážných lyžařů vydalo pokořit svahy v LVVZ Černá Říčka v Jizerských horách. Dle aktuálních informací lyžaři dorazili ve zdraví na místo určení. Již teď se těšíme na jejich fotomomentky (a jistě i nějaké vtipné historky).

Den1. 

Den 2.

Podívejte se na malebné prostředí místa, kde naši lyžaři odpocivaji.

 

Den 3.

I když to v ranních hodinách vypadalo, že se naši stateční budou hřát v chalupě, protože venku panovalo příjemných -17 stupňů, nakonec se oteplilo a a vyrazilo se na svah.

Den 4.

Naši žáci si v tento den trochu odpočinuli a navštívili sklárnu v Harrachově. Po tomto zážitku si dali vydatný oběd v místní restauraci a odpoledne již opět sjížděli zasněžené svahy skoro jako profesionálové. 

Den 5.

Tento den znamenal pro naše lyžaře a snowboardisty sněhové hry. Na fotografii vidíme jak si postavili své vlastní iglú. Jestlipak v něm také přespali jako správní eskymáci 😀