Benefice aneb Zachraň svého Afričana

Ve večerních hodinách dne 24. 10., navštívili žáci VI. třídy v doprovodu třídního učitele divadelní představení s názvem Benefice aneb Zachraň svého Afričana.  Jednalo se o vtipnou komedii, která místy až s černým humorem popisuje chování a průběh různých benefičních akcí, na kterých organizátorům často jde o osobní a názorově milnou prezentaci…Večerní akci  mohli na pozvání třídního učitele navštívit pouze žáci, kteří neměli v září a říjnu kázeňské problémy. Ti si pak s nadšením vychutnali nejen obě poloviny vtipné komedie, ale i občerstvení během přestávky, na které je pozval třídní. Po představení se žáci užili i focení na jevišti s hlavními představiteli divadelní hry. V dohledné době plánuje VI. třída další návštěvu kulturní akce, která doufáme bude stejně zábavná a poučná.