Projektový den – třídění odpadů

Dne 15.3. se konal další projektový den, tentokrát s podtextem “Učíme se třídit odpad”.

V rámci tohoto dne se všichni dozvídali informace ohledně správného třídění odpadů, na jejich základě plnili různé úkoly, které jsme pro ně formou pracovních listů připravili. Mimo to bylo jejich úkolem vytvořit plakát s tématikou třídění odpodpadů. Během tohoto dne se také mohli žíci jednotlivých tříd přesvědčit, jak vypadá odsah jejich košů a zda není možné tento odpad vytřídit do kontejnerů, kterými byly všechny třídy vybaveny na začátku roku.

Za celou školu bych rád poděkoval Mgr. Věře Zimové, která celý den připravila a naplánovala. Zároveň bych chtěl poděkovat i všem učitelům, kteří žáky toutoto problematikou zdárně provedli.