Rozvrhy tříd

 

Rozvrh hodin 2018/2019

1.A 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Pondělí M Č Č PRV          
Úterý Č TV M Č          
Středa Č Č VV PRV          
Čtvrtek Č TV M          
Pátek M Č Č HV          

Třídní učitel: Srnková

 

 

1. B 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Pondělí M Č Č TV          
Úterý Č TV M Č          
Středa Č Č VV PRV          
Čtvrtek Č TV M          
Pátek M Č Č HV          

Třídní učitel: Koubová

 

 

2.A 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Pondělí M TV Č Č VV        
Úterý M Č PRV Č        
Středa M TV Č Č          
Čtvrtek M Č PRV Č          
Pátek M Č Č HV          

Třídní učitel: Mouchová

 

 

2.B 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Pondělí TV M Č PRV Č        
Úterý Č M Č PRV HV        
Středa TV M Č Č          
Čtvrtek Č M VV Č          
Pátek Č M Č          

Třídní učitel: Novotná

 

 

3.A 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Pondělí Č M Č TV TV        
Úterý Č AJ M VV Č        
Středa Č M PRV AJ Č        
Čtvrtek Č M PRV Č        
Pátek AJ Č M PRV HV        

Třídní učitel: Plašilová

 

 

3.B 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Pondělí Č M TV TV HV        
Úterý Č M AJ Č VV        
Středa Č M AJ PRV Č        
Čtvrtek Č M PRV Č        
Pátek Č M AJ PRV Č        

Třídní učitel: Průšová

 

 

4.A 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Pondělí Č M AJ VV VV        
Úterý Č M Č TV VL        
Středa Č AJ M HV        
Čtvrtek Č M INF TV VL        
Pátek Č M AJ Č        

Třídní učitel: Loukota

 

4.B 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Pondělí Č M AJ VV VV        
Úterý Č M TV VL Č        
Středa Č AJ INF        
Čtvrtek Č M TV M VL        
Pátek Č Č M AJ HV        

Třídní učitel: Hejdová

 

 

 

5.A 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Pondělí M Č TV INF        
Úterý M Č AJ Č VV VV      
Středa M Č AJ VL        
Čtvrtek M Č AJ TV        
Pátek M Č VL HV        

Třídní učitel: Jirátová

 

5.B 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Pondělí M Č Č INF        
Úterý Č M Č VL AJ TV      
Středa M TV VV VV        
Čtvrtek Č M VL AJ        
Pátek M Č AJ Č HV        

Třídní učitel: Svobodová

 

 

6.A 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Pondělí Č M AJ TV OV      
Úterý AJ M Č D OV HV      
Středa Č M F TV      
Čtvrtek Z D M Č AJ INF      
Pátek M F Č Z VV VV      

Třídní učitel: Peterka

 

6.B 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Pondělí Č M Z TV      
Úterý D HV M Č AJ OV      
Středa Č M AJ TV OV      
Čtvrtek AJ M F D Č Z      
Pátek F M VV VV INF Č      

Třídní učitel: Rücklová

 

 

7.A 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Pondělí M AJ Č VV VV OV      
Úterý D M Z AJ Č      
Středa M HV Č VP NJ TV      
Čtvrtek M Č AJ F D      
Pátek M NJ Z Č TV      

Třídní učitel: Oliveriusová

 

7.B 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Pondělí Č AJ F NJ M      
Úterý M AJ VV VV Z Č      
Středa D Č M HV Z TV      
Čtvrtek Č D M AJ OV      
Pátek Č VP NJ M TV      

Třídní učitel: Sedlecká

 

 

 

8.A 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Pondělí CH Č M AJ D      
Úterý F Č NJ M TV   VP  
Středa Č CH M AJ OV      
Čtvrtek M AJ Z HV VV Č      
Pátek Z D M F NJ TV      

Třídní učitel: Bednář

 

 

8.B 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Pondělí Č M CH AJ Z      
Úterý Č F M NJ TV   VP OV  
Středa M CH Č HV VV      
Čtvrtek Č F AJ M D      
Pátek NJ M AJ D Z TV      

Třídní učitel: Poslušný

 

 

9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Pondělí M Č NJ CH INF      
Úterý M Z AJ Č F   HV VV  
Středa Č M AJ TV CH D      
Čtvrtek NJ M VP Č OV TV      
Pátek D AJ Č M F      

Třídní učitel: Nedvídková

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář