I.A- Společné odpoledne s rodiči, nocování ve škole

V pátek 26.4. jsme se nemohli dočkat, až skončí vyučování, protože nás čekalo společné odpoledne s našimi rodiči. 

Odpoledne se u nás ve třídě sešli téměř všichni žáci naší třídy s jejich rodiči a sourozenci. Na programu bylo společné tvoření. Vyráběli jsme dřevěnou dekoraci – zdobený plůtek. Při práci panovala velmi příjemná atmosféra, do práce se zapojili úplně všichni – děti, maminky, babičky, tatínci i sourozenci. Natírali, lepili, zdobili…..Každý si vyrobil svůj originální plůtek, který si mohl odnést domů. Po společném fotografování jsme zamávali rodičům a pak hurá do tělocvičny, kde jsme hráli hry na naše přání – na ovečky a vlka, na mrkvičky, na raky….. Po dvou hodinách jsme byli trochu, ale opravdu jen trochu unaveni, což nás cestou do třídy rychle přešlo a mohli jsme pokračovat dalšími aktivitami ve třídě. Až ve večerních hodinách jsme se sklidnili, zalezli do spacáků a sledovali film Harry Potter a kámen mudrců, abychom věděli, co nás po víkendu ve škole čeká.. Kolem půlnoci jsme už všichni oddychovali..

Kromě velké zábavy jsme si užili i výborného jídla , které pro nás nachystali naši  starostliví rodiče – toasty, koblížky, sušenky, koláčky, palačinky, ovoce, zelenina…… bylo toho moc. No řekněte – nelíbilo by se to i vám??

Děti bych chtěla pochválit za chování a dodržování pravidel. Všem rodičům  děkuji  za občerstvení, které pro nás připravili a za čas, který si na své děti udělali.

 

Mgr. Jitka Matějková