Minicup 10.12. 2022

Žáci a žákyně/ sportovci a sportovkyně/ reprezentovali už v druhém kole naší školu ZŠ Karla IV ve volejbalovém turnaji barevného volejbalu – 2.  minicup.  A to ve dvou kategoriích ve žluté a v oranžové.

Bylo tam 5 dvoučlenných týmů.

 V oranžové kategorii se náš tým Terminátoři USB dne 10.12 umístil na krásném druhém místě z počtu 16 týmů a v celkovém pořadí po druhém turnaji jsou na úžasném 3. místě.

Ve žluté kategorii soutěžily 4 týmy.  10.12 se ve skupině C probojoval tým Superkoček na krásné 5. místo. V celkové pořadí po druhém kole minicupu  jsou na úžasném 16. místě.

10.12.2022 ve skupině D se na pěkné 3. místo dostal tým Gepardi. V celkové pořadí se drží tým Gepardů na 30. místě.

10.12. se ve skupině D umístil na pěkném místě tým Tygři, tento tým si v celkovém pořadí vede také dobře a jsou na 28. místě.

 Výsledky a fotky mají žáci na nástěnce ve vestibulu. Chválím všechny sportovce, kteří reprezentovali naší školu a zároveň si užili krásný sportovní den a jsou tedy opravdu  moc šikovní. Děkuji moc i všem rodičům, kteří mi pomohli fandit a starat se o sportovce a užili se s nimi krásnou atmosféru turnaje. Mgr. Jitka Plašilová