Čarodějnické nocování 17.4.2015

DSC_0975 (Large)V  pátek se téměř 50 dětí z 1. – 3. tříd naší školy slétlo na čarodějnické nocování, kde je čekal bohatý celovečerní program. Po celý večer plnily v menších skupinkách úkoly, které pro ně připravily třídní učitelky z 1. stupně.

Malí čarodějové si tak mohli vyzkoušet kouzlení v čarodějnické laboratoři, vyrobili si svoji malou papírovou Ježibabu z ubrousků, vyzkoušeli si zaříkávání a protáhli svá těla při čarodějných tancích. Své vědomosti uplatnili při řešení kvízů a hádanek.

Počasí se nad námi slitovalo a tak jsme mohli pokračovat náš slet opékáním buřtů. Po setmění  –  jako již tradičně – následovala stezka odvahy. Pro naše malé odvážlivce to samozřejmě byla hračka. J Celý večer byl zakončen známou pohádkou o Saxaně.

Věřím, že se všem Ježibabám a Ježidědkům náš večer líbil a těšíme se opět na podzim.

Třídní učitelky z 1 . – 3. tříd

Děkujeme za pomoc některým vybraným žákům z 8. a 9. třídy