Minicup

Žáci ZŠ Karla IV. z prvních, druhých a čtvrtých tříd reprezentovali školu na minicupu v sobotu 12.11.2022.

Nejdříve v dopoledních hodinách tým „Terminátoři“, tento tým už zkušených sportovců soutěžil poprvé v oranžové,  už starší kategorii. Zvládli to skvěle, byli moc šikovní.

Naši nejmenší soutěžili ve žluté kategorii  a to dva týmy klučičí – Ronaldo a holčičí – Superkočky.

Sportovci velmi pěkně hráli, zvládli úplně skvěle první turnaje a dosáhli i moc pěkných výsledků.

Sobotní turnaj 12.11.2022  minicup 1. kolo

Výsledky z tohoto turnaje jsou ve žluté kategorii ve skupině A 3.místo tým Ronaldo, ve skupině D 5.místo  a tým  Superkočky.  V oranžové kategorii se tým Terminátorů umístil ve skupině  B na krásném druhém místě.

Po tomto turnaji je celkové pořadí našich týmů takovéto.

Žlutá kategorie

Z 25 týmů se na 14. místo dostal tým Ronaldo a na 20. místo tým Superkočky. Moc pěkný výsledek.

Oranžová kategorie

Z 18 týmů se na krásné 9. místo dostal tým Terminátoři.

Sportu zdar, všichni byli skvělí, rodiče pěkně fandili a povzbuzovali své děti.

Další kolo minucupu je 10.12.2022

Mgr. Jitka Plašilová