Život IX. - 2015,  Život IX. 2014,  Život IX.A 2017,  Život VI.A,  Život VI.B,  Život VII.A,  Život VII.B,  Život VIII.,  Život VIII.B - 2014,  Život VIII.B - 2015

Nocování ve stylu “STARWARS”

DSC_1153 (Large)Žáci 4. a 5. tříd a druhého stupně základní školy se v pátek 28.11. přenesli do budoucnosti. V rámci nocování si mohli vyzkoušet, co všechno je třeba umět, aby dokázali přežít v nepřátelským prostředí cizích galaxií.

Naučili se, jak si vyrobit světelný meč, prokázali fyzickou obratnost na náročné překážkové dráze, ukázali schopnost navigace v neznámém prostředí a také si poradili s přípravou jídla, které je pro každé cestování nezbytné.

Nakonec si každá skupina postavila z dostupného materiálu vlastní kosmickou loď, kterou na závěr využili k návratu na naší planetu. Jelikož je cestování časem velmi náročné, většina padla po půlnoci vysílením.

Pokud můžeme usuzovat z reakcí dětí, nocování se jim líbilo a všichni si ho moc užili.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nocování ve stylu “STARWARS”