POHÁDKOVÉ NOCOVÁNÍ PRVNÍHO STUPNĚ 21.11.

DSC_0968 (Large)Vodníky, princezny, čerty, víly a mnoho jiných pohádkových bytostí jsme mohli spatřit na pátečním pohádkovém nocování prvních, druhých a třetích tříd naší školy.

Přes padesát dětí nejprve před školou přivítala naše známá dvojice z pařezové chaloupky – Křemílek s Vochomůrkou, a pak už mohl nabitý celovečerní program začít…..

Každé stanoviště bylo na motivy nějaké známé pohádky a děti zde plnily různé úkoly.

Po skončení této části se všechny pohádkové bytosti přesunuly do vestibulu a diskotéka mohla začít….

A co bylo dál? …… No samozřejmě nemohla chybět ani stezka odvahy noční školou, na kterou se už nedočkavě všichni těšili. Po úspěšném zvládnutí pak uléhali vodníci, víly, princové i princezny do svých spacáků a usínali při promítání pohádek……

Krásnou noc ……. a na jaře opět na viděnou na školním nocování.

Těší se na vás  tř. učitelky z 1. – 3. tříd.

Za pomoc děkujeme žákům z 8. a 9. tříd a také bývalým „deváťákům“