Atletické soustředění na Telnici 9. – 16. 8. 2014

DSCN0788 (Large)Týden prázdnin si užili naši atleti v krásném prostředí nedaleko Ústí – na Telnici.

Na nudu si rozhodně stěžovat nemohli, neboť pro ně byl připraven nabitý program.

Dopoledne měly děti atletický trénink, při kterém dostaly v horském prostředí pořádně do těla. Odpoledne trávily děti většinou v lese, kde hrály různé pohybové hry. Pro starší děti jsme připravili cyklovýlet na Komáří vížku, k rybníku v Krásném lese a terénní výlet do Telnice. Mladší atleti se učili ovládat svá kola při jízdách zručnosti. Volné chvilky využily děti ke skákání na trampolíně.

O úplnou pohodu, jídelníček plný dobrot a celkové zázemí se nám postaral personál  telnické  Chaty u vleku, kde jsme byli ubytováni. Děkujeme.

I za těchto málo dní jsme všichni získali spoustu nových veselých a příjemných zážitků, na které budeme třeba i po letech rádi vzpomínat.