Nocování 1. – 3. tříd aneb CESTA DO PRAVĚKU

DSC_0107Asi na padesát žáků z 1. – 3. tříd se v pátek vydalo díky „ zapálenému vědci“ (Péťa Lipčák,9.tř.) a jeho stroji času na dobrodružnou cestu do pravěku.

Dozvěděli se pak mnoho užitečných informací o tom, jak se žilo v pravěku, jak si pravěcí lidé obstarávali obživu, něco o jejich obřadech, jeskynních malbách, kultuře apod. Samozřejmě si vše vyzkoušeli na několika stanovištích, které pro ně připravili někteří učitelé. Po celý večer plnili dané úkoly a řešili kvíz, který jim prozradil důležité informace o získání pokladu.

Nakonec nemohla chybět ani stezka odvahy, při které prokázali všichni pračlovíčci svou odvahu. Večer byl završen pohádkami „Človíčkova dobrodružství.“ Potom se už většina malých človíčků zachumlala do svých spacáků a usnula spokojeným spánkem……

Za pomoc děkujeme  žákům z IV.B, VI.,VIII. a IX. tříd.