Aktivity našich prvňáčků

Olympijský běh

Žáci 1. A a 1.B se 8.9.2021 zapojili do “T- MOBILE OLYMPIJSKÉHO BĚHU 2021”. Kdy formou přespolního běhu si mohli změřit svoje síly a posílily myšlenku fair-play. Každý žák si odnesl nejen úžasný zážitek, ale i medaili, diplom a drobný dárek.

Trpaslíci

20.10. – 21.10. 2021 žáci 1.A a 1.B navštívili Muzeum města Ústí nad Labem,  aby se zúčastnili programu “TRPASLÍCI Z MARIÁNSKÉ HORY”. V první části byli prostřednictví scénického čtení seznámeni s pověstí o trpaslících v Mariánské hoře. V druhé části byla pro děti připravena tvořivá dílna s trpasličí tematikou. Obě části se dětem velmi líbily a těší se na další akci.

Tenis

V rámci projektového dne byl do školy pozván tenisový trenér Pavel Káža z Tenisové školy Bohemia. Děti 1. A a 1.B si mohly vyzkoušet průpravná cvičeni i samotnou hru. Také se seznámily  s prací tenisového trenéra. 

Malování

První týden v září žáci 1.A a 1.B malovali prázdninové zážitky křídami na chodník u školy. Pomocí této aktivity se vzájemně lépe poznali a užili spoustu zábavy.

Vyřezávání dýně