AŠSK Vzdělávací dny

26.7. 2021 až 30.7.2021 se žáci ZŠ Karla IV. zúčastnili projektu AŠSK Vzdělávacích dnů – smysluplného a zábavného trávení volného času. 

Vzdělávání probíhalo formou návštěv  Pražského hradu, zámku Libochovice, IQ Landie v Liberci, Aquaparku Děčín, ZOO Ústí nad Labem. 

Pražský hrad žáky přivítal střídáním stráží. Následovala skvělá prohlídka Starého královského paláce,  Katedrála sv. Víta, Václava a Vojtěcha, bazilika sv. Jiří., Zlatá ulička. Během ní si žáci mohli propojit teoretické znalosti se skutečností. Zámek Libochovice děti upoutal svými interiéry a nádhernou zahradou. IQ Landie formou chytré zábavy všem vykouzlila úsměv na tváři. V ZOO Ústí nad Labem jsem si ověřili a prohloubili naše vědomosti.

Volnočasové aktivity si žáci užili mnoha způsoby. Turistikou, sportovním vyžitím na mnoha hřištích i v Aquaparku Děčín, kde vyzkoušeli všechny možné atrakce. Program byl velmi pestrý, akční a děti velmi bavil.

Mgr. Petra Průšová, Mgr. Jitka Plašilová