REVOLUTION TRAIN

Protidrogový vlak zastavil na Střekovském nádraží a žáci 6.AB, 7.A a 8. třídy naší školy měli tak možnost se 15.6.2021 zúčastnit unikátního projektu protidrogové prevence. Šest stříbrných vagónů se speciálním vybavením, 4 kinosály, 8 interaktivních místností a opravdový příběh cesty drogové závislosti jsme měli prožít spolu s hlavními hrdiny příběhu. Mohli jsme pozorovat napínavý příběh se všemi důsledky závislosti, lidský organismus měnící se v důsledku užívání alkoholu a drog, nabourané auto a motorku, navštívit bar, soudní síň, výslechovou místnost, policejní celu, ..vše uspořádané tak, jak příběh probíhal a doplněné poutavým moderováním průvodce. Program byl velmi působivý, moc se nám líbil a ve škole jsme na něj navázali společnou debatou a výrobou plakátu.

Mgr. P. Sedlecká