5.A fotografie

Výtvarná výchova – pro maminku

Recitace, vyhlídka

V rámci hodiny čtení  jsem  se vydala s třídou 5. A na vyhlídku na Střekově, kde žáci recitovali báseň ke dni maminek.

Škola na vzduchu

Ve výtvarné výchově jsme se vydali se žáky 5. A  výtvarně ztvárnit louku dle reálné předlohy.

Trampolíny, výlet

Dne 24.6. 2021 jsme s žáky vyrazili do Academy trampolínového centra. Žáci a žákyně naší školy si tam krásně zasportovali. Byla to velmi povedená akce. Děti vzpomínaly jak si při minulé návštěvě doslova musely pro vysvědčení vyskočit.

Střekov

V rámci tělesné výchovy jsem se  žáky prošla  na hrad Střekov.

Aquapark Děčín

Dne 23.6, jsem s žáky vyrazila do Aquaparku Děčín. Akce byla velmi povedená, žáci a žákyně se vyřádili na tobogánech, v řece, vířivce i na skokanských můstcích. V tuto dopolední hodinu jsme měli bazén po většinu času návštěvy skoro sami pro sebe.

Mgr. Jitka Plašilová