Výuka od 10.5. 2021

Od 10.5.2021 bude pokračovat rotační výuka ve škole pro žáky prvního stupně (1. – 5.třídy) a začne rotační výuka pro žáky II.st. za dodržování mimořádných opatření. Žáci těchto tříd budou docházet do školy pravidelně dle stálého rozvrhu.

II.stupeň se bude učit následovně:

v týdnu od 10.5. do 14.5.    se učí ve škole žáci 7.A,B a 8.

Žáci tř. 6.A,B, a 9.tř plní úkoly doma.

v týdnu od 17.5. do 21.5.    se učí ve škole žáci 6.A,B, a  9.tř.

Žáci tř. 7.A,B a 8.tř. plní úkoly doma.

v týdnu od 24.5. do 28.5.    se učí ve škole žáci 7.A,B a 8.

Žáci tř. 6.A,B, a 9.tř plní úkoly doma.

v týdnu od 31.5. do 4.6.    se učí ve škole žáci 6.A,B, a  9.tř.

Žáci tř. 7.A,B a 8.tř. plní úkoly doma.

v týdnu od 7.6. do 11.6.    se učí ve škole žáci 7.A,B a 8.

Žáci tř. 6.A,B, a 9.tř plní úkoly doma.

Do odvolání se bude výuka pokračovat v těchto týdenních cyklech. Žáci prvního stupně se budou testovat pouze jednou týdně v pondělí. Žáci druhého stupně se budou testovat 2x týdně pondělí a čtvrtek.

Vstup do budovy bude možný od 7:40 – pouze žáci jen v chirurgické roušce nebo respirátoru!!

Pokud nemají žáci šatnu ve vestibulu, odcházejí okamžitě bez přezouvání do tříd. Zde se přezují. Ve školní jídelně bude sedět každý žák samostatně u jednoho stolu.

Výuka bude probíhat dle stálého rozvrhu.

Mgr. Pavel Ťupek