Harmonogram vydávání vysvědčení

Vážení rodiče,

vzhledem k uvolňování mimořádných opatření bude vysvědčení vydáváno dne 30.6.2020 takto:

První stupeň

V 7:50 si žáky prvního stupně vyzvednou třídní učitelé před budovou školy. Žáci budou vybaveni rouškou pro pobyt ve vnitřních prostorách školy.

Rodičům a doprovodu není povolen vstup do budovy.

Druhý stupeň

V 8:00 si žáky druhého stupně vyzvednou třídní učitelé před budovou školy. Žáci budou vybaveni rouškou pro pobyt ve vnitřních prostorách školy.

Rodičům a doprovodu není povolen vstup do budovy.

Předpokládaný konec vydávání vysvědčení bude cca 9:00, kdy žáci školu opustí.

Nepředaná vysvědčení bude možné si vyzvednout ve dnech 1.7. až 3.7.2020 od 9:00 do 10:30 v kanceláři tajemnice.

Mgr. Pavel Ťupek

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Harmonogram vydávání vysvědčení