Rozdělení 6. tříd ve školním roce 2020/2021

Vážení rodiče,

v příštím školním roce dojde k rozdělení dětí do skupin pro výuku anglického jazyka při zachování současných  tříd. Vzhledem ke stávající situaci ve státě nebylo možné provést rozdělení dětí do třídy s rozšířenou výukou angličtiny  na základě testu ( nedocházka dětí do školy, různé nestandartní podmínky pro výuku v rodinách, test by byl neobjektivní). 

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli vyučovat rozšířenou výuku anglického jazyka metodou CLIL v předmětu pracovní činnosti v obou třídách.

Co se týká výuky anglického jazyka, budou děti rozděleny do skupin. 1. skupina bude  zaměřena na procvičování základního učiva, 2. skupina bude postupovat ve výuce rychleji, budou zařazována i rozšiřující témata.

V současné situaci jsme bohužel museli zvolit toto řešení. Obdobně jsme museli rozhodnout i při volbě cizích jazyků ve 3. a 7. ročnících.

Děkuji vám za pochopení a přeji hezký den

                                                                                                    Mgr. Pavel Ťupek

                                                                                                        ředitel školy

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Rozdělení 6. tříd ve školním roce 2020/2021