Nezařazené,  Sport 18/19,  Stalo se

Sportovní olympiáda 2. stupně – výsledky

60 metrů

6. – 7. třída – Chlapci

Krišta Jan 8:84   1. místo
Vekoň Jan 9:13 9:07 3. – 5. místo
Moucha Štěpán 9:92 9:54  
Soumar Vladimír 10:94    
Ryšavý Petr 8:86   2. místo
Skokan Adam 9:07   3. – 5. místo
Polák Dominik 10:12    
Paul Jaime 9:07   3. – 5. místo
Berky Mário 10:24 9:99  

6. – 7. třída – Dívky

Balážová Tereza 10:09    
Chadimová Sára 10:74 10:34  
Dovhinková Natálie 9:76 9:75  
Titzeová Adéla 9:83 9:73  
Olahová Eva Adriana 9:93    
Poláková Ivana 9:60   2. místo
Zörnerová Nicol 10:01    
Hetsko Viktoria 9:38   1. místo
Horváthová Karolína 9:72   3. místo
Thu 9:83    

8. – 9. třída – Chlapci

Šimůnek Radim 8:52    
Kindl Jakub 9:64 9:46  
Myškovský Jakub 8:09 8:00 1. místo
Matonoha Alexander 8:29   2. místo
Štorek Jan 10:23 10:04  
Pusch Jakub 8:77    
Tokár Dominik 8:39 8:37 3. místo

8. – 9. třída – Dívky

Zmeškalová Valentýna 9:54   3. místo
Le Thi Thanh Huyen 8:97   2. místo
Krejčí Kristýna 10:02 9:64  
Folaufová Natálie 10:34    
Herinková Karolína 10:22    
Týna Bui 9:25 8:75 1. místo

 

Skok daleký

6.– 7. třídy – Chlapci

Douša Lukáš 433   1. místo
Vekoň Jan 398 410 2. – 3. místo
Berky Mário   410 2. – 3. místo
Matouch Petr 322 324  
Skokan Adam 304    
Ilaš Patrik   285  
Polák Dominik 314    
Aplt Adam 383    
Moucha Štěpán 297    

6.– 7. třídy – Dívky

Chadimová Sára 310    
Titzeová Adéla 363    
Wundrawitzová Klára   260  
Fišerová Jana 338 368 2. místo
Poláková Ivana 368   3. místo
Hetsko Viktoria 409 395 1. místo
Hanusková Bára 317    
Volšanská Valerie 260    

8.– 9. třída – Chlapci

Šimůnek Radim 411   3. místo
Pusch Jakub 476 495 2. místo
Myškovský Jakub 477 508 1. místo
Matonoha Alexander   427  

8.– 9. třída – Dívky

Petráková Daniela 366 369 3. místo
Zmeškalová Valentýna   353  
Houfková Barbora 289    
Šantorová Veronika 401 406 1. místo
Grasblumová Lada 399   2. místo
Herinková Jindřiška   328  
Mrťková Viktorie 280 301  
Jeníčková Adriana 335 342  

 

Přehazovaná

6.– 7. třída

  6.A 6.B 7.A 7.B Body Skóre
6.A   12:3

12:8

14:12

13:11

10:12

12:10

6:12

4 5:2
6.B 3:12

8:12

  8:12

7:12

10:12

5:12

0 0:6
7.A 12:14

11:13

12:8

12:7

  8:12

10:12

2 2:4
7.B 12:10

10:12

12:6

12:10

12:5

12:8

12:10

  6 6:1

8. – 9. třída

  8.A 8.B 9 Body Skóre
8.A   12:4

12:8

12:1

12:6

4:0 4
8.B 4:12

8:12

  9:12

7:12

0:4 0
9 1:12

6:12

12:9

12:7

  2:2 2

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sportovní olympiáda 2. stupně – výsledky