Fotogalerie 2018 - 19,  Stalo se

Drážďany 2019

Již druhým rokem se letos opět konala jednodenní exkurz do Drážďan pro 7.-9. ročníky. Zde jsme nejdříve navštívili skleněnou manufakturu Volkswagenu, kde jsme se dozvěděli něco více o jejich produktu e-golf a zároveň nás seznámili s budoucími projekty této automobilky.

Poté jsme se přesunuli již tradičně k drážďanské zoo, kde na děti opět čekala samostatná práce v podobě plnění úkolů a vyhledávání informací. Mezi interaktivní úkoly opět patřily věci jako: zeptat se německy někoho jak se jmenuje či kolik mu je let, anebo zda neví kolik je hodin. Mezi vědomostní úkoly patřilo hledání nejrůznějších informací o zvířátkách. Žáci si tímto procvičili a prohloubili své znalosti a vědomosti z německého jazyka. Tento kvíz byl již druhým rokem bodovaný a při olympiádě byly vyhlášeny výsledky a předány hmotné ceny a pro první tři místa také diplomy.

Doufám, že výlet všechny bavil a příští rok bude účast stejně hojná jako ten letošní.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Drážďany 2019