Fotogalerie 2018 - 19

Fotogalerie: Den dětí

Žáci osmých a deváté třídy si připravili pro své mladší spolužáky dětský den. Dopoledne bylo plné soutěžních úkolů, za které si děti zasloužily odměnu. Odpočinout si mohli v “chill zóně” a zahrát si společenské nebo míčové hry. Jako svačinu opékal pan ředitel a pan školník vuřty.

Chtěl bych touto cestou poděkovat všem dětem i vyučujícím, kteří se aktivně podíleli při přípravách a pomáhali v samotný den. Zvláštní poděkování pak patří Nátalce Šperlové a Týně Chroustové z 8.B. Děvčata několik týdnů tento den připravovala, rozdělovala stanoviště a úkoly, poté to celé “naprojektovala” znovu a pak ještě jednou. Výsledkem ale byl pěkný den, který si užili nejen děti, ale i dospělí. 

Mgr. Josef Poslušný

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Fotogalerie: Den dětí