Fotogalerie 2018 - 19,  Stalo se

Ježískova vnoučata

Letos se již druhým rokem koná dobročinná akce „Ježíškova vnoučata“, která se zaměřuje na plnění snů a přání seniorům. Učitelský sbor naší školy se letos zapojil a společnými silami jsme vybrali peníze, za které jsme nakoupili dárky pro dvě dámy. První z dárků putuje do Libice nad Cidlinou a druhý do městyse Krucemburk. Zbylé peníze jsme poté rozdělili na portálu slevomat.cz do různých dražších dárků. Vánoce jsou období dobrých skutků a na staré občany naší země se v dost často velmi zapomíná. A my jsme splnili přání hned 2 lidem a dalším třem přispěli.

Více o projektu: https://pribehy.jeziskovavnoucata.cz/

Také děti vyráběly ozdobičky na stromek z vizovického těsta, keramické hmoty a dále ještě pohledy.  Svoje výrobky pak děti  prodávaly na vánočních trzích. V předvánoční čas si také děti vyrobily dárečky / tajně/ pro někoho z rodiny. Také si je ve škole zabalily. U vyrábění jsme zpívaly koledy a hořel nám k tomu  ohýnek. / jen na interaktivní tabuli/. 

Mgr. Jitka Plašilová a Nikola Hořejší

 

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ježískova vnoučata