Články Komentáře

Základní škola Ústí nad Labem, Karla IV. 1024/19, příspěvková organizace » Fotogalerie 2017-18, školní akce 17/18 » Sloní hrátky-6.A+B v ZOO

Sloní hrátky-6.A+B v ZOO

Poslední předvánoční den se obě šesté třídy vypravily do ZOO, kde pro ně byl připraven výchovně vzdělávací program s názvem „Sloní hrátky“. Od vchodu do ZOO jsme se vypravili do pavilonu slonů, po cestě jsme si samozřejmě prohlédli celou řadu zvířat. V pavilonu slonů jsme se nejprve dozvěděli celou řadu informací a pak už žáci dostali pracovní listy a ve skupinkách začali plnit úkoly a vyhledávat informace. Nakonec proběhlo v Zooškole závěrečné shrnutí a vyhodnocení. Prožili jsme zajímavý předvánoční den se zvířátky a těšili se domů do tepla a na čaj s vánočkou.

Sedlecká a I. Oliveriusová

cof

dav

cof

dav

dav

dav

dav

dav

dav

Autor:

Zařazeno v: Fotogalerie 2017-18, školní akce 17/18

Komentáře nejsou povoleny.