EKOškola – Výsledky anketního průzkumu ve třídách – téma jídelna

Výsledky anketního průzkumu ve třídách 1.-9.tř.

Průzkumu se zúčastnilo všech 16 tříd ve škole. Otázky byly dány z nabídky otázek pro parlament a ekotým.

Odpovědi :

Ad.1    Většina dětí má ráda špagety ve školní jídelně.

Ze 120 strávníků 28 nemá rádo špagety

Ad.2    Na obědy do školní jídelny chodí celkem 120 dětí

Ad.3.   Z průzkumu vyplývá , že strávníci mají nejradši tato jídla :

Polévky, špagety ,brambory , kaši s kuřetem, rybou , svíčkovou , rajskou koprovou omáčku , rýži, bramboráky, řízek, vdolky , halušky, zapečené maso se sýrem, bramborové a celozrnné knedlíky , knedlo-zelo-vepřo , buchtičky se šodó, švýcarské maso , rybí prsty , čína , nudle s mákem, bramborové šišky, dušená mrkev , čočková polévka .

Ad.4. Z ankety vyplynulo ,že strávníci nemají v oblibě :

Koprová omáčka, česnečka, špagety, halušky, fazole, hrachová kaše, játra , rizoto , čočka , mrkvové hranolky , rybí polévka , rýžový nákyp , tučné maso , mexický guláš ,  držková polévka , brambory s mrkví , rybí prsty , nudle s mákem.

Ad.5. Jídlo většině strávníků v jídelně chutná, pouze někteří nejsou  spokojeni s velikostí porce.

Ad.6. Jídelna se převážné většině líbí. Byly pouze drobné připomínky: ke stropu-návrh na vymalování

uvolněnému pultu u výdeje jídel

zvonek na paní kuchařky

odstranění žvýkaček ze stolků a židlí

ad.6.     jiné stoly a židle-nedosáhneme ,nelze přisunout (malé děti)

hýbe se pult u výdeje

jiné obrázky

Ad 7.  Mezi oblíbené nápoje děti zařadily tyto :

Kakao , džus , voda , čaj , mléko , šťáva , chlazené pití

Ad.8.  Cena obědů odpovídá nákladům.

Ad.9. Téměř všichni jsou v jídelně s jídlem spokojeni ,takže se vaří dobře !

Ad . 10 . V naší školní jídelně jíme zdravě až na drobné odchylky.