Indiánské nocování na 1. stupni

DSC_0533 (Large)Druhé nocování v tomto školním roce proběhlo na naší škole 8.4 v indiánském duchu. Jako vždy se před školou sešlo přes 40 malých Indiánů, kteří si s námi chtěli užít večer.

A tak se také stalo…. Indiáni měli celý večer spoustu práce – vyráběli si svůj indiánský náramek, připravovali totemy, prokazovali své dovednosti při střelbě prakem, lukem, svou paměť trénovali při hledání a luštění šifer apod.

Po skončení hlavního programu si všichni užili velkou indiánskou diskotéku u indiánského totemu a ohně.

Při tancování se postupně začali malí Indiáni jeden za druhým vytrácet. Ne že by je snad disko nebavilo, ale čekal je další úkol – prokázat svou statečnost při stezce odvahy, kterou všichni úspěšně zvládli.

Většinu z nich čekal pelíšek a sladké sny až do rána. Jen ti nejstarší měli ještě sílu shlédnout pohádku o Mimoních. Pak už bylo slyšet jen spokojené oddychování……….