Fotogalerie 2015-16,  Sport,  Život II.A,  Život II.B,  Život III.A,  Život III.B,  Život IV.A,  Život IV.B,  Život V.A,  Život V.B,  Život VI.A,  Život VI.B

Mikulášská atletika 2.12.

Sportovní Mikulášské odpoledne si užili všichni atleti i  neatleti  z prvního stupně naší školy a mladší děti z okolních mateřských škol. Celkem si přišlo zasoutěžit okolo šedesáti dětí, které si vyzkoušely atletické disciplíny v trochu netradičním Mikulášském a čertovském provedení. Nejvíce se jim dařilo v čertím slalomu a v hodu sněhovými koulemi. Trefit se do čertovy huby bylo pro některé sportovce trochu obtížné, ale nakonec si se všemi disciplínami poradili..

Každý sportovec si kromě příjemného zážitku odnesl i diplom a malou odměnu.

Mgr. Jitka Mouchová

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Mikulášská atletika 2.12.