Tradiční vánoční trhy

124

124Dne 20.12., jak se již stalo dobrou tradicí, se naše škola opět otevřela široké věřejnosti při pořádání vánočních trhů.

Během tohoto večera žáci a jejich učitelé prezentovali a hlavně prodávali své výrobky, které v průběhu roku vyráběli.  Součástí večera bylo i kulturní představení v podání našich nejmenších, ale i starších žáků.

V rámci trhů bylo možno zakoupit rozmanité výrobky většinou za symbolickou cenu, kterou převážná většina návštěvníků využila.

Na začátek si návštevníci mohli vyslechnout hudbu flétniček, následovaný sborovým zpěvem a tanečním vystoupením žáků 9. tříd. Součástí programu byla také módní přehlídka, kterou si samostatně připravily žákyně 9. tříd a na níž modelové a modelky z 1. stupně předváděli kolekci modelů, vyrobených pouze z recyklovaných materiálů.

Jak se večer povedl se můžete přesvědčit v naší fotogalerii.