Články Komentáře

Základní škola Ústí nad Labem, Karla IV. 1024/19, příspěvková organizace » Sport

Mikulášská atletika 2.12.

Sportovní Mikulášské odpoledne si užili všichni atleti i  neatleti  z prvního stupně naší školy a mladší děti z okolních mateřských škol. Celkem si přišlo zasoutěžit okolo šedesáti dětí, které si vyzkoušely atletické disciplíny v trochu netradičním Mikulášském a čertovském provedení. Nejvíce se jim dařilo v čertím slalomu a v hodu sněhovými koulemi. Trefit se do čertovy huby bylo pro některé sportovce trochu obtížné, ale nakonec si se všemi disciplínami poradili.. Každý sportovec si kromě příjemného zážitku odnesl i diplom a malou odměnu. Mgr. Jitka Mouchová   … Celý článek »

Zařazeno v: Fotogalerie 2015-16, Sport, Život II.A, Život II.B, Život III.A, Život III.B, Život IV.A, Život IV.B, Život V.A, Život V.B, Život VI.A, Život VI.B

Střekovská laťka 2015

Střekovská laťka 2015

Včera dne 2.12. proběhla v naší tělocvičně tradiční soutěž ve skoku do výšky Střekovská laťka. Zde se můžete podívat na atmosféru ze soutěže v naší galerii. [Show as slideshow] … Celý článek »

Zařazeno v: Fotogalerie 2015-16, Sport

PŘESPOLNÍ BĚH – 21.10. 2015

PŘESPOLNÍ BĚH –  21.10. 2015

Středeční odpoledne se několik žáků, kteří navštěvují atletický kroužek na naší škole, zúčastnilo každoročně pořádaného přespolního běhu na UJEP. V běhu na 300m v kategorii minižaček běžela děvčata z I.B – Veronika Klimešová a Karina Mühlbeyer. V kategorii nejmladších žákyň a žáků naši školu v běhu na 300 m reprezentovali Klára Vavřičková, Veronika Maierová (III.B), Tereza Hofmanová (II.A.) , Adam Loos, Martin Hrdlička ( III.B.) a Štěpán Moucha ( III.A.). I když nikdo z nich nevybojoval místo na … Celý článek »

Zařazeno v: Fotogalerie 2015-16, Sport