Články Komentáře

Základní škola Ústí nad Labem, Karla IV. 1024/19, příspěvková organizace » Život II.B

Indiánské nocování na 1. stupni

Indiánské nocování na 1. stupni

Druhé nocování v tomto školním roce proběhlo na naší škole 8.4 v indiánském duchu. Jako vždy se před školou sešlo přes 40 malých Indiánů, kteří si s námi chtěli užít večer. A tak se také stalo…. Indiáni měli celý večer spoustu práce – vyráběli si svůj indiánský náramek, připravovali totemy, prokazovali své dovednosti při střelbě prakem, lukem, svou paměť trénovali při hledání a luštění šifer apod. Po skončení hlavního programu si všichni užili velkou indiánskou diskotéku u indiánského totemu a … Celý článek »

Zařazeno v: Život II.A, Život II.B, Život III.A, Život III.B, Život IV.A, Život IV.B

Mikulášská atletika 2.12.

Sportovní Mikulášské odpoledne si užili všichni atleti i  neatleti  z prvního stupně naší školy a mladší děti z okolních mateřských škol. Celkem si přišlo zasoutěžit okolo šedesáti dětí, které si vyzkoušely atletické disciplíny v trochu netradičním Mikulášském a čertovském provedení. Nejvíce se jim dařilo v čertím slalomu a v hodu sněhovými koulemi. Trefit se do čertovy huby bylo pro některé sportovce trochu obtížné, ale nakonec si se všemi disciplínami poradili.. Každý sportovec si kromě příjemného zážitku odnesl i diplom a malou odměnu. Mgr. Jitka Mouchová   … Celý článek »

Zařazeno v: Fotogalerie 2015-16, Sport, Život II.A, Život II.B, Život III.A, Život III.B, Život IV.A, Život IV.B, Život V.A, Život V.B, Život VI.A, Život VI.B

STRAŠIDÝLKOVÉ NOCOVÁNÍ PRO 1. – 3. třídy

STRAŠIDÝLKOVÉ   NOCOVÁNÍ   PRO   1. –  3. třídy

Podzim se pomalu chýlí ke konci a my jsme si s dětmi užili jeden páteční večer v duchu strašidýlek. Na strašidýlka čekal večer plný zábavy. Na několika stanovištích si mohla vyzkoušet různé úkoly – potisknout si své tričko, rozfoukat si své malé strašidýlko či se dozvědět  spoustu  nových  informací  o ústeckých hejkalech, bludičkách nebo obrech a vodnících. Nelehkým úkolem bylo zdolání trasy do nasvícené komnaty pomocí provázku a kelímku, s cílem si zapamatovat co nejvíce symbolů… Samozřejmě nechybělo … Celý článek »

Zařazeno v: Fotogalerie 2015-16, Školní akce, Život II.A, Život II.B, Život III.A, Život III.B, Život IV.A, Život IV.B