Články Komentáře

Základní škola Ústí nad Labem, Karla IV. 1024/19, příspěvková organizace » Minicup

MiniCup

19.11. 2017 proběhl turnaj minicupu. Žáci naší školu reprezentovali v minivolejbalu ve žluté kategorii v týmech Zmijí, Křečků, Vlků. Velmi pěkně se umístili zvláště Zmije, obsadili druhé místo z 32 týmů. V kategorii oranžových pak tým Draci. Jako nováčci to měli těžké, ale bojovali a byli velmi šikovní … Celý článek »

Zařazeno v: Fotogalerie 2017-18, Minicup, sport 17/18, Volejbal

2. kolo Ústeckého minicupu

Sobota 20.12.2014 – druhé kolo Ústeckého minicupu. Tentokrát jsme měli šest týmů. Přihlásili jsme do oranžové skupiny nový tým Pizizubové.  Našim týmům se dařilo a mohli jsme si tak polepšit v celkovém pořadí. Nejlépe si vedli Ohnivý kostlivci, kteří se umístili na krásném pátém místě a poskočili tak na sedmé místo celkového pořadí. Labští draci obhájili šesté místo z prvního kola a jsou tedy celkově šestí. … Celý článek »

Zařazeno v: Minicup

1. kolo Ústeckého minicupu

V sobotu 22.11.2014 se konalo první kolo Ústeckého minicupu, na kterém nás reprezentovalo pět družstev. Ve žluté kategorii to byla družstva Monstera, Mrtví vojáci, Ohnivý kostlivci a Labští draci, kteří se umístili na úžasném šestém místě.  V oranžové kategorii to byl tým Děravý bačkory. Všechna družstva podala velmi dobré výkony a užila si svůj první turnajový den. … Celý článek »

Zařazeno v: Minicup