Články Komentáře

Základní škola Ústí nad Labem, Karla IV. 1024/19, příspěvková organizace » Fotogalerie 2014-2015

Den s policií ČR

Den s policií ČR

Dne 24.6.2015 jsme navštívili akci Den s policií ČR, která se konala na parkovišti vedle zimního stadionu. Během programu jsme si mohli prohlédnout vyprošťování osob ze zaklíněného automobilu pomocí hydraulických nůžek, které předvedli hasiči HZS Ústeckého kraje. Viděli jsme práci psovodů policie ČR a zadržení osob. Prohlédli jsme si současnou i historickou techniku, kterou policie využívá. Všem se akce moc líbila [Show as slideshow] … Celý článek »

Zařazeno v: Fotogalerie 2014-2015, Školní akce, Život VII.A

Návštěva ČRo Sever

Návštěva ČRo Sever

V úterý 16. černva 2015 žáci 4.A a 3.B navštívili budovu Českého rozhlasu Sever. Po prohlídce budovy si děti zkoušely moderovat a nahrávat odpovědi svých spolužáků. Velkým zážitkem také byla přímá účast na “živém” vysílání zpráv. Celý příspěvek z exkurze můžete nalézt na stránkách ČRo Sever nebo zde. [Show as slideshow] … Celý článek »

Zařazeno v: Fotogalerie 2014-2015, Školní akce, Život V.B, Život VI.A

Exkurze 9. třídy do Terezína

[Show as slideshow] … Celý článek »

Zařazeno v: Fotogalerie 2014-2015, Školní akce, Život IX. 2014

Hodiny plavání ve druhých třídách

Hodiny plavání ve druhých třídách

Druhé třídy absolvovaly první část výuky plavání v Městských lázních. Plavecký výcvik probíhal od druhého pololetí školního roku 2014/2015. Výuky se zúčastnily děti z II.A a z II. B., vyučujícím byl Mgr.Pavel Bednář. Většina dětí se při hodinách plavání naučila základům plaveckých stylů kraul a znak. Velkým úspěchem však také bylo, že někteří jednotlivci překonali strach z vody a začali si pobyt ve vodě užívat.. V příštím školním roce bude výuka pokračovat opět jedno pololetí. … Celý článek »

Zařazeno v: Fotogalerie 2014-2015, Nezařazené, Školní akce, Život IV.A, Život IV.B

Aktivity v přírodě 7. 6. – 13. 6. 2015

Aktivity v přírodě  7. 6. – 13. 6. 2015

Třídy 2.A, 3.A a 7.A  se v minulém týdnu společně zúčastnily kurzu aktivit v přírodě v jihočeské Jaroměři u Kaplice. I přesto, že počasí bylo trochu aprílové a v jednom týdnu se vystřídal déšť, chladno i tropické horko, pobyt si všichni moc užili. Celý týden jsme sportovali, soutěžili a hráli spoustu zajímavých her, stříleli z luku i vzduchovky, vyzkoušeli lanové centrum, soupeřili v přehazované a ti starší i sjížděli Vltavu na raftech. Celý týden jsme pak společně zakončili celodenním výletem do … Celý článek »

Zařazeno v: Fotogalerie 2014-2015, Školní akce, Život IV.A, Život IX.A 2017, Život V.A

Mezinárodní den dětí – 1. 6. 2015

Mezinárodní den dětí – 1. 6. 2015

Tento den si užili mladší děti z prvního stupně na školní zahradě při soutěžích, které pro ně připravily jejich třídní učitelky. Děti si vyzkoušely probíhání překážek s pinponkovým míčkem, házení kroužků na cíl, slalomový běh a jiné dovednosti. Pro všechny děti pak měly paní učitelky připraveny malou odměnu v podobě sladkůstek.. [Show as slideshow] … Celý článek »

Zařazeno v: Fotogalerie 2014-2015, Školní akce, Život III.A, Život III.B, Život IV.A, Život IV.B, Život V.A, Život V.B, Život VI.A, Život VI.B, Život VII.A, Život VII.B

10. výročí Ekoškoly

10. výročí Ekoškoly

V rámci oslav 10. výročí projektu Ekoškola naši žáci vytvořili z vlastních těl nápis EKOŠKOLA. Akce se účastnila celá škola. … Celý článek »

Zařazeno v: EkoOkénko, Fotogalerie 2014-2015, Školní akce

Den dětí ve školní družině

Den dětí ve školní družině

V pondělí 1.6.2015 jsme slavili Den dětí. Na školní zahradě si starší děti připravily soutěže pro mladší kamarády. Děti si vyzkoušely běh na chůdách, skok do dálky, kroužení obručí a další disciplíny. Všichni se moc snažili, a tak je čekala sladká odměna. Odpoledne se nám moc líbilo. [Show as slideshow] … Celý článek »

Zařazeno v: Družina, Fotogalerie 2014-2015, Školní akce

Exkurze do Prahy- 7.A + 8.A

Exkurze do Prahy- 7.A + 8.A

Ve čtvrtek 28. 5. se třídy 7. A + 8. A společně vydaly na poznávací výlet do Prahy. Cesta vlakem trvala něco krátce přes hodinku a pak už jsme pokračovali metrem. Přestože jsme museli přestupovat a lidí bylo všude mnoho, kupodivu se nikdo neztratil ani nepokračoval metrem neznámo kam :-).  Po Starých zámeckých schodech jsme vystoupali až před Pražský hrad a mohli se zde poprvé pokochat překrásným výhledem na Prahu. Poté jsme si prohlédli Pražský hrad, … Celý článek »

Zařazeno v: Fotogalerie 2014-2015, Školní akce, Život IX. - 2015, Život IX.A 2017

Výtvarná soutěž Můj domácí mazlíček

Výtvarná soutěž Můj domácí mazlíček

Během měsíce května se děti zúčastnily soutěže, kterou pořádala firma Bon – bon na podporu zooterapie pro děti s handicapem. Děti I. oddělení vytvořily papouška a získaly 1. místo. Děti II. oddělení malovaly kalendář a získaly 2. místo.  Výrobky jsou k vidění a popř. i k zakoupení v prodejně Bon – bon . Celý výtěžek půjde na zooterapii pro děti s handicapem. Všem dětem gratulujeme a děkujeme za účast. [Show … Celý článek »

Zařazeno v: Družina, Fotogalerie 2014-2015, Školní akce