Články Komentáře

Základní škola Ústí nad Labem, Karla IV. 1024/19, příspěvková organizace » V.B

HOP aneb Hravě o prevenci- 2.AB,3.AB,4.A,5.AB,9.tř.

Tohoto projektu realizovaného pod vedením lektorek ze Státního zdravotnického ústavu se zúčastnili žáci 2.AB,3.AB (Hravě bez úrazu), 4.A (Putováním za zdravím), 5.AB (Putování za zdravým jídlem) a 9. třída (HOP aneb Hravě o pohlavně přenosných chorobách). Každá třída během 2 dvouhodinových bloků hravou formou (diskuse, soutěže, aktivizační hry) získala nové informace z dané oblasti tak, aby byl naplněn cíl projektu-především podporovat zdravý styl života a předcházet rizikovému chování. Paní lektorka získala naopak občas zajímavé názory, nápady či neobvyklé dotazy od deváťáků, až jí občas cukaly koutky smíchy. JVe 2. pololetí každá z těchto tříd absolvuje další 2 dvouhodinové bloky, tentokrát zaměřené na jiné téma. Mgr.P.Sedlecká … Celý článek »

Zařazeno v: Fotogalerie 2017-18, II.A, IX, školní akce 17/18, V.A, V.B

Divadelní představení I.A a V.B

Návštěva divadla 1.A a 5.B V pátek 13.10. odpoledne jsme se vypravili do Kulturního domu na dětské divadelní představení Kocour Modroočko, které nastudovali mladí herci z UL podle literární předlohy J.Koláře – Z deníku kocoura Modroočka. Pohádka o kocourkovi byla od začátku až do konce úžasná a všem se nám moc líbila….. Těším se opět příště – J.Mouchová … Celý článek »

Zařazeno v: Fotogalerie 2017-18, I.A, školní akce 17/18, V.B

Putování za zdravým jídlem (prevence HOP – hravě o prevenci)

Dne 11.10.2017 byli žáci pátých tříd seznámeni s problematikou zdravého stravování. Žáci sbírali body za správně zodpovězené otázky, nebo vypracované úkoly, za které dostali zajímavé odměny! Prevence o zdravém stravování byla pro žáky nejen naučná, ale i zábavná.  … Celý článek »

Zařazeno v: Fotogalerie 2017-18, školní akce 17/18, V.A, V.B